Mobile menu

 

O sklepie

 

Na rynku jesteśmy od roku 1991. W Polsce od 2002 roku nasze salony Pierre Cardin oferują wszystko czego potrzebuje elegancki mężczyzna.

 

Pierre Cardin prezentuje najnowsze i najmodniejsze trendy w modzie, zarówno z linii klasycznej jak i casualowej. W ofercie znajdziemy modne koszule, krawaty jedwabne, modne garnitury, modne spodnie, a także paski do spodni, modne bluzy oraz modne kurtki.

 

Słowem moda na cały tydzień. Modne i oryginalne fasony, wysokiej jakości materiały i dodatki, które podkreślą Twoją klasę i styl. Do tej pory znają nas Państwo z salonów w wielu galeriach handlowych w Polsce. Ich adresy dostępne są na stronie www.pauloadriani.pl

 

W dniu 18 listopada 2009 rozpoczęliśmy nową działalność. Przenieśliśmy nasze salony do internetu i tak powstała strona www.e-pauloadriani.pl

 

Z większością artykułów mogą Państwo zapoznać się bezpośrednio, odwiedzając osobiście nasze salony firmowe. Produkty często kupowane jako prezent dla bliskiej osoby znajdą się właśnie w naszym nowym wirtualnym salonie.

 

Dziękujemy za czas spędzony na naszych stronach i życzymy udanych zakupów.